Praktijk
Migorowitz Shiatsu Therapie
Ben je benieuwd naar shiatsu of acupunctuur en wil je weten hoe dat in de praktijk gaat? Aan de Limoslaan in Nijmegen werken Igor Bouwens en Michael Kieft vanuit de Chinese en Japanse traditie. Ze kijken onder meer naar de pols en, bij shiatsu, naar de buik (hara) om tot een behandeling te komen.
Naast acupunctuur en shiatsu kun je hier terecht voor Thaise massage, Chi Nei Tsang, kruiden, orthomoleculaire therapie en hypnose in combinatie met Chinese geneeskunde. Beide behandelaars zijn aangesloten bij de beroepsvereniging KAB.
Wil je een afspraak maken of eerst iets vragen? Dat kan via telefoon, WhatsApp of het contactformulier. De praktijk is open op maandag, woensdag tot en met vrijdag en zaterdag. Verzetten of afzeggen doe je uiterlijk 24 uur van tevoren.
Contact en openingstijden
- AdresLimoslaan 18, 6523 RZ Nijmegen Kaart
- Openingstijdenma 9:00-18:00
di gesloten
wo-vr 9:00-18:00
za 9:00-16:00
zo gesloten
(volgens de eigen website) - Goed om te wetenacupunctuurkruidenchinese geneeskunde
- Contactmigorowitz.nl
0243243322 - ReviewsBekijk de reviews op Google Maps
- Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers en Overture Maps. Klopt er iets niet? Laat het weten.
Hier vind je Migorowitz Shiatsu Therapie
Kaart: © OpenStreetMap-bijdragers