Home › Alternatieve geneeswijzen in Nijmegen › Acupunctuur Nijmegen

Praktijk

Acupunctuur Nijmegen

Twijfel je of acupunctuur iets voor jou is? Aan de Berg en Dalseweg 101 kun je eerst een gratis informatiegesprek van een half uur aanvragen, waarin je kennismaakt met de praktijk en je vragen kunt stellen.

Praktijk de Bruijn wordt gerund door Jan Willem de Bruijn, die acupuncturist (NVA) en fysiotherapeut (KNGF) is en ruim dertig jaar ervaring als acupuncturist heeft. Hij combineert acupunctuur met bewegingstherapie en past daarbij inzichten uit het pijnonderzoek toe. Je kunt kiezen voor acupunctuur, fysiotherapie of een combinatie van beide. Behandelingen door een NVA-acupuncturist worden door veel zorgverzekeraars vanuit de aanvullende verzekering (deels) vergoed; check wel even je eigen polis.

De praktijk is open op werkdagen, bus 2 stopt vlak voor de deur en parkeren is gratis. Bel of gebruik het contactformulier om een afspraak te maken.

Contact en openingstijden

Hier vind je Acupunctuur Nijmegen

Kaart: © OpenStreetMap-bijdragers

Meer praktijken in Nijmegen

Bekijk alle alternatieve geneeswijzen in Nijmegen