Home › Nieuws › VNO-NCW – 100 bijeenkomsten netwerken

Nieuws ·

VNO-NCW – 100 bijeenkomsten netwerken

Nijmegen
Archieffoto NijmegenOnline

Dit bericht uit ons archief verscheen op 25 augustus 2009 op NieuwsNijmegen.nl. Data, tijden en prijzen kunnen inmiddels anders zijn.

Apeldoorn, 25 augustus 2009

Ondernemersvereniging biedt breed netwerkprogramma

Ondernemers in Midden- en Oost-Nederland die hun netwerk willen verstevigen of uitbreiden kunnen daarvoor terecht op een van de ruim 100 bijeenkomsten die werkgeversvereniging VNO-NCW Midden het komende seizoen organiseert. Bedrijfsbezoeken, boeiende sprekers en actuale thema’s zijn de ingrediënten voor een gevarieerd netwerkprogramma. Vorig seizoen trokken de bijeenkomsten in Utrecht, Flevoland, Gelderland en Overijssel ruim 6500 ondernemers.

‘Netwerken is, naast belangenbehartiging, de belangrijkste pijler van de vereniging’, zegt Tineke Bakker-van Ingen, directeur van Ferm en voorzitter van VNO-NCW Midden. ‘Met het deelnemen aan themabijeenkomsten en bedrijfsbezoeken worden ondernemers geïnspireerd, bijgepraat over actuele onderwerpen en worden directe contacten gelegd. Juist in deze economisch moeilijke tijd is investeren in een krachtig netwerk waardevol’.

Leden van VNO-NCW Midden hebben een brochure met het uitgebreide bijeenkomstenprogramma ontvangen. Niet-leden die belangstelling hebben voor deelname aan een van de bijeenkomsten of meer willen weten over de activiteiten van de ondernemersvereniging kunnen terecht op www.vno-ncwmidden.nl

Bron VNO-NCW

Al het nieuws · Nieuws uit 2009 · Agenda