Home › Nieuws › Nijmegenaar rijdt door na aanrijding – Arnhem

Nieuws ·

Nijmegenaar rijdt door na aanrijding – Arnhem

Nijmegen
Archieffoto NijmegenOnline

Dit bericht uit ons archief verscheen op 25 maart 2016 op NieuwsNijmegen.nl. Data, tijden en prijzen kunnen inmiddels anders zijn.

Arnhem,  – In Arnhem heeft de politie donderdagmiddag een 33-jarige automobilist uit Nijmegen aangehouden. De man wordt er van verdacht te zijn doorgereden na een aanrijding terwijl hij onder invloed van alcohol was. De man verzette zich bovendien tegen zijn aanhouding.

Omstreeks 11.50 uur zou de Nijmegenaar op de IJssellaan met zijn auto tegen een ander wagen met daarin een gezin met een baby zijn gebotst. Het gezin was verder met de schrik vrij gekomen, de Nijmegenaar ging er echter vandoor. Agenten op weg naar de melding zagen kort voor aankomst de auto wegrijden met de Nijmegenaar achter het stuur en zetten de achtervolging in. Op de Couperusstraat werd de wagen aangetroffen zonder bestuurder. Even verderop troffen agenten de Nijmegenaar aan die ontkende gereden te hebben. Toen de man werd aangehouden stribbelde hij hevig tegen. De agenten wisten de man echter te overmeesteren. Hij weigerde medewerking te verlenen bij het ademonderzoek. Zijn rijbewijs in gevorderd.

Al het nieuws · Nieuws uit 2016 · Agenda