Home › Nieuws › Nijmeegse inbreker in Wijchen betrapt

Nieuws ·

Nijmeegse inbreker in Wijchen betrapt

Nijmegen
Archieffoto NijmegenOnline

Dit bericht uit ons archief verscheen op 22 oktober 2014 op NieuwsNijmegen.nl. Data, tijden en prijzen kunnen inmiddels anders zijn.

Wijchen, 22-10-2014 – De politie heeft dinsdagavond omstreeks 23.00 uur een 31-jarige Nijmegenaar aangehouden nadat hij was betrapt bij een inbraakpoging in een woning aan de 72e straat Kraaijenberg in Wijchen. De Nijmegenaar wordt verdacht van poging inbraak.

Een buurtbewoner had de politie gebeld nadat hij het vermoeden had dat er in de buurt werd ingebroken. Toen de politie ter plaatse kwam troffen zij een man aan in de 78e straat van de Kraaijenberg. Hij had een slecht verhaal waarom hij daar liep. Hij had vieze handen en zijn broekspijpen zaten onder de modder.

Onderzoek wees uit dat hij vermoedelijk bij een woning aan de 72e straat Kraaijenberg getracht heeft om in te breken. Daar werd namelijk een klein breekijzer en een mes aangetroffen. Ook was er schade toegebracht aan de achterdeur. Bij het controleren van de personalia van de verdachte werd duidelijk dat hij al vaker was veroordeeld voor inbreken. De politie heeft de zaak in onderzoek.

Al het nieuws · Nieuws uit 2014 · Agenda