Nieuws ·
ABBA met Mamma Mia – Bemmel, 22 april

Dit bericht uit ons archief verscheen op 7 april 2010 op NieuwsNijmegen.nl. Data, tijden en prijzen kunnen inmiddels anders zijn.
ABBA met Mamma Mia
De Kinkel Bemmel, donderdag 22 april 2010
Alweer de laatste film van dit seizoen bij TOP en hoe kun je de zomer beter inluiden dan met een vrolijke film vol ABBA-hits die zich afspeelt op een Grieks eiland.
Sophie gaat daar trouwen in het hotel van haar moeder (Meryl Streep!). Deze dame zat vroeger in een meidengroep en heeft een nogal losbandig leven achter de rug. Sophie weet dan ook niet wie haar vader is. Er zijn drie mogelijke kandidaten ( Pierce Brosnan, Colin Firth en Stellan Skarsgard) en die worden alle drie uitgenodigd voor het huwelijk. Ondertussen krijgt mams haar vriendinnen van vroeger op bezoek.
Veel lol en vrolijkheid dus in deze film, maar ook ontroerende momenten tussen moeder en dochter. De liedjes zijn allemaal ondertiteld, dus wie zin heeft kan stemmen en inhaken. Maar lekker achterover zitten en genieten kan natuurlijk ook.
Deze filmvoorstelling begint donderdag 22 april om 20.00 in de zaal van cultureel centrum De Kinkel en de kassa gaat open om 19.30. Kaarten €4,-
Meer informatie over Toestanden Op Podium: www.topbemmel.nl