Fysiotherapeut
Praktijk Voor Liesblessure Nijmegen
Loop je als voetballer of hardloper al weken rond met pijn in je lies, soms uitstralend naar de binnenkant van je bovenbeen of je onderbuik? Aan de Pontanusstraat in Nijmegen-Oost zit een praktijk die zich volledig richt op liesklachten, en dat al ruim twintig jaar.
De behandeling gaat uit van langdurige liespijn die samenhangt met de adductoren, de spieren aan de binnenkant van je bovenbeen. De praktijk kijkt daarbij naar spierspanning, de beweeglijkheid van je heup en de spierketens in je hele lichaam. De Jan Kleinpenningmethode is een onderdeel van de aanpak. Op de site vind je ook achtergrondinformatie over anatomie, oefeningen en vergoedingen.
Een afspraak maak je telefonisch. Houd er rekening mee dat de praktijk op vrijdag gesloten is en dat je een afspraak minstens 24 uur van tevoren moet afzeggen.
Contact en openingstijden
- AdresPontanusstraat 16, 6524 HE Nijmegen Kaart
- Openingstijdenvrijdag gesloten
(volgens de eigen website) - Contactliesblessure.nl
31243229265 - ReviewsBekijk de reviews op Google Maps
- Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers en Overture Maps. Klopt er iets niet? Laat het weten.
Hier vind je Praktijk Voor Liesblessure Nijmegen
Kaart: © OpenStreetMap-bijdragers