Massagesalon
Maarten Van Bakel Ontspanning & Heling
Zit de stress diep in je lijf en zoek je iets zachters dan een stevige kneedbeurt? In een tuinhuis achter de Begoniastraat in Lent werkt Maarten van Bakel met rustige, langzame technieken: een mix van shiatsu, craniosacraal werk en intuïtie, en alleen steviger als jij dat wilt of nodig hebt.
Je blijft gewoon aangekleed, dus trek iets soepels aan. Sinds 2024 kun je er ook terecht voor een klankmassage met klankschalen volgens de Peter Hess-methode. Bijna elke maand organiseert hij bovendien klankreizen: ligconcerten met gongs, handpan en sjamanendrum, in kleine groepjes in de praktijk of in de Yogaplaats in Nijmegen.
Afspreken kan op woensdag, donderdag en zaterdag. Loop bij aankomst via het hek meteen door naar het tuinhuis, je fiets kun je daar kwijt. Ook leuk als cadeaubon.
Contact en openingstijden
- AdresBegoniastraat 2, 6663 DC Lent Kaart
- Openingstijdenwo 10:00-17:00
do 10:00-17:00
za 10:00-17:00
(volgens de eigen website) - Goed om te wetenontspanningsmassagecadeaubon
- Contactmaartenvanbakel.nl
31621947400 - ReviewsBekijk de reviews op Google Maps
- Gegevens: © OpenStreetMap-bijdragers en Overture Maps. Klopt er iets niet? Laat het weten.
Hier vind je Maarten Van Bakel Ontspanning & Heling
Kaart: © OpenStreetMap-bijdragers