Home › Cafés en kroegen in Nijmegen › Cafe van Ouds

Café

Cafe van Ouds

Zin in een avond met een goed glas bier en een volle tafel bites? Achter de Stevenskerk, in de Augustijnenstraat, vind je deze bruine borrelkroeg met een flinke bierkaart: meer dan tweehonderd speciaalbieren en zestien tapbieren. Wil je iets anders, dan kun je ook kiezen uit wijn, whisky of koffie.

Je kunt binnen in het knusse café zitten of buiten op het terras. Er is ook genoeg te beleven, met onder meer een pubquiz, stand-up comedy en sport op meerdere schermen. Als NEC speelt, kijkt half Nijmegen hier mee. Heb je iets te vieren? Dan kun je de zaak afhuren voor een verjaardag of bedrijfsfeest.

Kom je met meer dan zes personen of op een wedstrijdavond, reserveer dan op tijd een tafel. Van dinsdag tot en met zaterdag ben je vanaf de (vroege) avond welkom.

Contact en openingstijden

Hier vind je Cafe van Ouds

Kaart: © OpenStreetMap-bijdragers

Meer cafés in Nijmegen

Bekijk alle cafés en kroegen in Nijmegen