Home › Boekhandels in Nijmegen › Books 4 Life

Boekhandel

Books 4 Life

Zin om rustig tussen volle boekenkasten te struinen, in de wetenschap dat je aankoop ook nog ergens goed voor is? Dan moet je naar deze tweedehandsboekwinkel in winkelcentrum De Fest in Brakkenstein, naast het Kunstmagazijn. Alleen vrijwilligers runnen de winkel en de opbrengst gaat naar goede doelen die werken aan armoedebestrijding en mensenrechten.

Je vindt er heel veel Nederlandse literatuur, maar ook boeken in andere talen, kinderboeken en non-fictie over bijvoorbeeld kunst, geschiedenis en spiritualiteit. Heb je zelf boeken die je niet meer leest? Die kun je hier inleveren, zodat ze een tweede leven krijgen. Bijzondere en antiquarische exemplaren staan ook online.

Van maandag tot en met zaterdag ben je welkom om te komen snuffelen. Op maandag en dinsdag gaat de deur pas 's middags open. Pinnen heeft de voorkeur.

Contact en openingstijden

Hier vind je Books 4 Life

Kaart: © OpenStreetMap-bijdragers

Meer boekhandels in Nijmegen

Bekijk alle boekhandels in Nijmegen